Beyazperde

12 Monkeys’den Haberler Var !

2015’de yılında yayınlandığından beri güzel bir izleyici kitlesi kazanan 12 Monkeys’den  yeni haberler geldi. Syfy yapımı dizinin dördüncü sezonu ve final sezonu onaylandı.

3.Sezonu daha başlamadan final sezonunun onaylanması izleyicilerini bir hayli üzmüş olmalı , bence diziler 5 sezonda fazla çekilmemesi gerekiyor hem konu bütünlüğü bozulur hem de dizi kendini tekrar etmeye başlıyor durum böyle olunca izleyici boş yere aynı bölümleri izliyormuş gibi hissediyor.

Dizinin konusu hakkında ufak bir hatırlatma;

Tüm insanlığı yok edecek kadar tehlikeli olan bir virüs nedeniyle, 2035’te dünya nüfusunun çok küçük bir kısmı hayatta kalabilmiştir. Salgının etkilerinden korunabilmek için insanlar yer altında koloniler kurarak yaşamaya başlamıştır. Virüsün yok olması için bir çözüm yolu arayan bilim adamları, zamanda geriye gidebilecekleri bir makine yaparlar. İlk test sürüşü içinse eski bir mahkum olan James Cole seçilir. James kendisini yıllar öncesinde, bir akıl hastanesinde bulur. Ancak ne gelecekten geldiğine, ne de bir salgının yaklaştığına kimse inanmayacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top