Manset

Amerika’da Pokemon Go Kamp Etkinlikleri Başladı

Amerika’da Pokemon Go kamp etkinlikleri başladı. Bildiğiniz üzere Amerika’da kampçılık ülkemize göre daha gelişmiş durumda. İzci kampları da bu durumu fırsat olarak görmüş gibi. Üniversite ve lise toplulukları Pokemon GO izci kampları düzenlemeye başladılar.

Ekip olarak ormanlık alanda kamp yaparken Pokemon avlama keyfi yaşayabileceğiniz etkinlikler yapılıyor artık.

Screenshot_1Amerika’nın yaz kampları için düzenlenen etkinliklere katılım oldukça yüksek. Hatta Facebook üzerinden düzenlenen etkinliklere katılım o kadar yüksek ki, etkinliklere alımlar parti parti gerçekleşiyor.

Elbette kamplarda takım çalışması vs. gibi etkinlikler de yapılıyormuş.

Ülkemizde henüz bu durum il buluşmalarından ibaretken herhangi bir topluluk izci kampı düzenler mi bilemiyoruz elbette, ancak yurt dışında artık bir sektör haline gelmiş halde.

363306AD00000578-3687865-image-a-27_1468402018504

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top