Gündem

Amerika’da PS4 Dolandırıcılığında Penis Felaketi

Bir aile düşünün, bizim “Kurban Bayramında” koç almak için verdiğimiz parayı çocuklarına yeni yıl hediyesi olarak harcamak istemişler. Birde yapıştırmışlar siparişi, maksat “Oğlan yeni yılda GTA bişiler oynasın” diye. Ancak gelen paketin içerisinden PS4 şeklinde kesilmiş ve üzerine “PENİS” çizilmiş bir tahta olunca işler karışmış.

“Tabi AİLE ŞOK, AİLE İPTAL, AİLE AFK!”

Neye uğradığını şaşıran aile basmış kalayı bununla beraber, tahtanın üzerinde penis ve testislerden sevgilerleyazınca oğlanın durumunu tahmin edersiniz.

Elbette Target Mağazasının “PlayStation 4, Uncharted: The Nathan Drake Collection ve 100$ değerinde bir hediye çeki” yollaması durumu ne kadar kurtarmıştır bilemiyoruz, bildiğimiz tek şey ufaklığın en büyük yeni yıl sürprizini aldığı.

Bu olayda bizim demliğimize girip kaynıyorda kaynıyor.

Bokta çıkabilire yeni bir boyut kazandıran dolandırıcıları tebrik ediyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top