Teknoloji

Apple Aracını Teste Hazırlıyor.

Apple firmasının adını son zamanlarda sürücüsüz otomobil olaylarında sıkça duyar olduk. daha önceleri bu bilgiler dedikodudan ibaretti. ama yakın zamanda Apple firmasının Kaliforniya’daki merkezinden izin çıktığı öğrenildi.

Bildiğiniz üzere son zamanların yeni trendi sürücüsüz araba üretme projesi paralarını nereye harcayacaklarını bilemeyen firmaların bu teknolojiye yöneliyor. Apple firması da bunlardan biri daha önce size büyük GPU üreticisi olan Nvidia’nın bu sektör için çalışmalarının başladığı belirtmiştik. Apple ise buna daha çok yaklaştı diyebiliriz.

Test için 2015 Model Lexus arabaları kullanacak olan Apple şu an için onları test için hazırlıyor. Mobil pazarında lider olan Apple Sürücüsüz Otomobiller ile pazarını genişletmek istiyor. Yeni otomobili daha teste çıkmadı fakat Apple bunun üzerine düşer ise ortaya güzel bir şey çıkabilir

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top