Gündem

Aral Game, Gaming İstanbul’da Sizleri Bekliyor.

Dünyaca ünlü oyun firmalarının Türkiye distribütörü “Aral Games” 2-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Gaming İstanbul etkinliğinde oyun severler ile bir arada olacak.

Aral ile birlikte Gaming İstanbul’da yeni çıkmış olan birden fazla oyunu test edebilecek ve bir birinden eğlenceli etkinliklere katılabileceksiniz.

Watchdogs2, Cod:İnfinite Warfare, BF1, FİFA 17 , Mafia 3, Guitar Hero Live, Just Dance 2017 gibi popüler yapımlar ile eğlenceyi dakikalar sizleri bekliyor.

Ayrıca yeni çıkmış olan “Resident Evil 7 Biohazard” oyununun VR deneyimini yaşayabileceksiniz.

GL events tarafından düzenlenen ve yüzlerce katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan Gaming İstanbul, dünya oyun endüstrisinin yeni buluşma noktası olacak ve oyun stüdyolarını ve geliştiricilerini, dağıtımcıları, donanım üreticilerini yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturacak.

For Honor ilk kez Gaming İstanbul fuarında, kapalı kapılar ardında ve Aral standında olacak sizde “For Honor” oyununu denemek isterseniz aral standına uğramayı unutmayın.

Fuara gidemeyen oyuncular ise fuardan en yeni haberler için Aral Game’i instagram hesabından takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/aralgame/

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top