Mobil

Avrupa’ya Gelecek Olan LG G6’nın Fiyatı Belli Oldu

Yakın zamanda Güney Kore’de çıkışını gerçekleştiren LG G6 güzel bir çıkış elde etmişti. Yeni gelen bilgilere göre LG G6 Avrupa’ya gelmesi an meselesi olabilir.

Fiyatı ise 750 $ civarında olacağı belirlendi. Dünya Mobil Kongresinde ise 100 dolar aşağısı bir fiyat söylenmişti. LG burada rakibi Samsung’dan geri kalmamak için fiyatını yükselmiş olabilir. Şunu da söyleyelim Samsun Galaxy S8’in fiyatı ise 799 $ dolar olarak belirlenmişti.

Bir başka önemli bir durumda LG G6 , Galaxy S8 ile aynı zamanda çıkabilir olması . Bakalım iki rakip firma nasıl bir strateji izleyecekler. Her şeyi öğrenmek için 21 Nisan tarihini bekleyeceğiz .

Güney Kore’den sonra ise LG G6 Avrupa ve Amerika kıtalarında diğer akıllı telefonlar ile mücadele edecek.

LG G6 Teknik özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Temel Özelikler

Ağırlık

163g

İşletim Sistemi

Android v7.0 Nougat

Yonga seti

Qualcomm Snapdragon 821

İşlemci

Quad-core 2.35 GHz

RAM

4GB RAM

Dahili / Harici Bellek

32GB/ 2 TB’a kadar

Çözünürlük

2880 x 1440 QHD+

Kamera / Ön

13MP + 13M Çift / 5MP geniş

Şebeke

4G LTE

Pil

3300 mAh

SIM

Tek SIM (Nano)

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top