Kültür & Sanat

Bak Ne Söylicem Youtube Kanalı Türkiye’de Bir İlki Yaptı

Bak Ne Söylicem adlı Youtube kanalı son zamanların popüler şarkılarından biri olan ROCKABYE – Clean Bandit & Sean Paul & Anne-Marie şarkısının cover versiyonunu yaptı.

Bu Türkiye’de neden bir ilk ?

Cevabı çok basit Bak Ne Söylicem kanalı yabancı bir youtube grubu olan 3B4JOY ile birlikte bir collab çalışması yaptılar ve bu şarkı için bir ilk oldu.

Amerika’nın Florida eyaletinden olan 3B4JOY grubu Bak Ne Söylicem kanalı ile başarılı bir cover oluşturmuş. Parçanın Ses ve video prodüksiyonunu Doğa İçin Çal Projesinin yapımcısı ve yönetmeni Fırat Çavaş’ın yaptı ve Bak Ne Söylicem kanalından Duygu Şirin seslendirdi.

Bak Ne Söylicem kanalı genelde cover şarkılar yapan bir müzik kanalı ve son zamanda yaptıkları Doğa için çal projesi ile büyük bir beğeni aldılar. Umarım daha güzel çalışmalara imza atarlar Teknodayı ekibi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz iyi seyirler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top