Gündem

Bayram Hediyeleriniz Gpay ve Kinguin’den

Gpay ve Kinguin’den ortaklığı ile birlikte hazırlanan etkinlikte oyuncular için hazırladığı bayram sürprizinde onlarca oyunda %20 ile %90 arasında değişen indirimler, bedava oyunlar ve 50 TL’lik GPay bakiyesi kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Ayrıca Gpay üzerinden 25 Haziran tarihine kadar Kredi kartı üzerinden alışveriş yapanlar logitech Klavye, Mouse çekilişine katılmaya hak kazanacaklar.

En dikkat çekenler ise aşağıdaki listede bulunuyor dahası 250 oyunda geçerli %20-%90 varan indirimler sizleri bekliyor.

  • Rainbow 6 Siege: 91,94 TL2/
  • NieR Automata: 152,61 TL
  • Titanfall 2: 95,07 TL
  • Shadow of Mordor GOTY Edition: 6,46 TL
  • W2K17: 66,11 TL
  • South Park: The Stick of Truth: 30,26 TL

Gelelim etkinliğin en güzel yerine ;

Prey, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Overwatch gibi üç harika oyundan birini ve GPay’den 6 adet 50 TL’lik GPay bakiyesi kazanma şansı. “En güzel Ramazan ve bayram anılarını anlatan” kişilerin hediye kazanma şansı elde edeceği çekilişe katılmak için, Gleam uygulamasındaki adımları izlemeden önce “Şartlar ve Koşullar”ı kabul etmeniz, ardından da sorulacak soruyu yanıtlamanız gerekiyor. Katılmak için herhangi bir harcama yapmanız gerekmeyen çekiliş için Burayı tıklayın.

Ayrıca Kinguin’deki diğer indirimleri görmek için Buraya tıklayabilirsiniz

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top