Gündem

Bu Seneki E3 Tat vermedi

Dünyanın en popüler oyun konferanslarından biri olan E3 bu sene istenileni veremedi. Oyun yapımcıları ve Diğer firmalar cok sıradan sunumlar ile oyuncuların karşısına çıktılar. Hatta içlerimde E3 Sunumu sadece 3 4 oyun koyarak geçiştirenler de vardı.

İlk olarak EA Games sunumu yaptı ve sıradan bir sunumla Need For speed Payback oyununu tanıttı ve ardından Battlefront 2’yi gördük tamam ea yine üstüne düşeni yaptı diyebiliriz baştan belliydi neleri tanıtacağı zaten çıkaracağı 2 3 oyun var. Fakat diğer firmalar resmen rezaletti. Microsoft yeni 4k Konsolunu tanıtımına başlarken konsolu sadece yüzeysel bir şekilde anlatıp daha sonra oyunlarına geçti oyunlarda ise Forza 7 dışındakiler o kadar iyi değildi.

 

Sony ise E3 yer yermediği oyunlar ve bazı duyurulardan vazgeçmiş. Lost Legacy tanıtımı güzeldi fakat Last of Us 2’den hiç bir görüntü yoktu bütün oyuncular E3 fuarını Last of Us 2’den daha fazla şey görebilmek için bekledi fakat elleri boş döndüler.

Sony E3’de Losy legacy, God of War , Days gone , Monster Hunter , Horizon Zero Dawn (VR), Spiderman oyunları tanıttı. Sadece bu oyunlar ile sınırlı kaldı. Yapımcılar bu sene derslerine iyi çalışmamış .

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top