Kültür & Sanat

Bungie’den “DestinyCON”

Popüler Uzay tabanlı Online FPS oyunu Destiny’nin yaratıcısı Bungie kendi konferans ve etkinliklerini gerçekleştireceği DestinyCON’nun isim haklarını aldı.

DestinyCON Blizcon gibi birçok etkinliğe ev sahibi yapacak. Destiny fanlarının bir arada beraber vakit geçirebileceği bir platform olacak ve bungie oyunlarının duyuları ve tanıtımları yapılacak.

Önümüzdeki yıl ilk defa düzenlenecek olan “DestinyCON” nerede kurulacağı henüz belli değil. Destiny Yayıncısı ProfessorBroman daha önce böyle bir etkinlik vardı isimleri Destiny Community Con ve GuardianCon olarak fakat daha sonra “DestinyCON” ismine karar vermişler.

Ayrıca Bungie bu yıl Destiny 2’yi yayınlayabilir. Bungie Destiny 2 üzerinde yoğun bir tempo ile çalıştığını belirtti Destiny 2 yine ilk oyunu gibi efsane bir oyun olacak bildiğiniz üzere destiny çıktığı zaman yok satmıştı uzay türünün güzel bir örneği olan Destiny bütün oyuncuların gönlünü fethetmişti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top