Beyazperde

CBS’te Yayınlanması Planlanan Dizide Oyuncu Değişikliği

Amerikan merkezli CBS adlı televizyon kanalında yayınlanması planlanan ve Amerikan Donanmasını(Navy SEAL)  konu alacak olan dizide Person of Interest dizisinden bildiğimiz Jim Caviezel’in başrolde yer alması kesin gibiydi.Ancak flaş bir kararla oyuncu diziden ayrıldı ve yerine Bones dizisinde rol almış David Boreanaz diziye dahil oldu.Diziden ayrılma nedeni ise yaratıcılık konusundaki uyuşmazlık.

Dizide rol alacak diğer oyuncular ise  Justified’dan A.J. Buckley , Suits’ten Neil Brown Jr ve  Bates Motel’den Max Thieriot.Bu oyuncular tabi ki de başrol oyuncusunun (Jason) askerleri olacak.Ne zaman yayınlanacak dizinin adı ne olacak gibi ayrıntılar henüz belli değil.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top