Konsol

Coco, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ile Duyuruldu

Crash’in küçük sevimli kız kardeşi Coco N.Sane Trilogy ile birlikte ilk defa oyuncular ile buluşuyor. Bu Trilogy Crash Bandicoot™, Crash Bandicoot™ 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot™ 3: Warped‘ oyunlarından oluşuyor ve bu oyunları isterseniz Crash ile isterseniz Coco ile oynayın yenilenmiş oyun grafikleri ile birlikte ve aynız zamanda güzeller güzeli yardımcının Coco ile eğlencenin tadını çıkarın.

N.Sane Trilogy serisini denemek isteyenler için 13-15 temmuz arasında E3 Güney Salonu Lobisinde Coco İle Tanışabilecekler. Özel olarak kurulan lobide hem Crash Bandicoot hayranları ile buluşabilirsiniz hemde  yenilenmiş seriyi deneyebilirsiniz.

Oyuncular 90’lardaki çok sevdikleri video oyun ikonlarını bu tamamen yenilenmiş oyun koleksiyonuna görmeye bayılacaklar . Vicarious Visions tarafından geliştirilen Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4’ün özelliklerinden faydalanıyor ve yeni aydınlatmalar, animasyonlar, dokular, modeller ve yenilenen sinematikleri “N. Hanced Fur-K” ve PS4 Pro HD kalitesinde sunuyor.

Coco Hakkında kısa bilgi ;

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin yenilenmiş halinde Coco, Time Twister’ı hackleyerek zamanda geriye doğru bir yolculuk yapıyor ve Crash’e önceki maceralarında yardım ediyor. Oyuncular üç oyunda da tamamen oynanabilir bir karakter olacak olan Coco ile Crash arasında istedikleri zaman geçiş yapabilecekler. Her iki karakter de N. Sane’e has yeni özel hareketlere de sahipler!  Crash düşmanlarını vücuduyla ezebilirken, Coco da düşmanlarını bacaklarını kullanarak saf dışı bırakabilecek. Serinin hayranları bu yeni hareket ve animasyonlara, özellikle de boş dururken Crash ile dans etme gibi hareketlere bayılacaklar.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top