Oyun

Counter Strike:GO durmak bilmiyor

Oyun tarihinin en sevilen FPS oyunlarının başında gelen Counter-Strike serisinin son oyunu Global Offensive, bildiğimiz gibi popülerliğini tam gaz sürdürüyor. Son indirim dönemlerinden sonra oyuncu sayısını da katlamayı başaran CS:GO,tam 20 milyon barajını geçti.

Steam’e dair istatistikler sunan Steamspy adresine göre; 12 Ağustos 2012’de yayınlanan oyun, ocak ayının son günleri itibariyle 20 milyondan fazla satılmış durumda. Hali hazırda 20,334,535kişinin sahip olduğu oyun, Steam’de de bu konu hakkında küçük bir rekor kırmış durumda. Tabii her geçen gün bu rakamın yükseldiğini söylememize gerek yok herhalde.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top