İncelemeler

Crush Online incelemesi

Bugün sizlere moba ve mmorpg karışımı olan bir online oyunu inceleyeceğiz oyundaki grafikler tatlı bir oynanış sağlıyor hafif animemsi bir yapısı olmuş karakter geliştirmeleri ve seviye atmalar gayet hızlı ve kolay .

oyun ayrıca Türkçe olarak karşımıza çıkıyor tabi yer yer bazı bölümlerde İngilizce metinler mevcut bunlar ilerde gelecek olan güncellemeler ile düzeltilecek. Crush online Joyimpact firması tarafından geliştiriliyor. yayımcı tarafı ise Gamesinflames.   Crush online 3 ırkın savaşını konu alıyor.

15

Arslan

16

Erion

17

Armia

 

 

 

 

 

 

Aziz

buyucu

Aziz sınıfı crush online’da çeşitli asaları ve çift silah kullanabiliyor, ayrıca büyüler ile güçlü saldırılar yapabiliyor, takıma büyük bir katkısı oluyor.  Klasik büyücü mantığı bu sınıf için geçerlidir.

Cezalandırıcı

assas

Cezalandırıcısı ise diğer oyunlardaki suikastçı ve okçu sınıflara benziyor hem çift hançer hemde yay kullanabiliyor. Cezalandırıcının uzaktan saldırıları arena savaşlarında etkili oluyor aynı zamanda rakibi yanına gelirse hançerleri ile yakın dövüşe girebiliyor kısaca oyunun haylaz çocuğu .

Koruyucu

savasci

Koruyucu sınıfı oyunda tank rolünü üstleniyor giydiği ağır zırh ile güçlü bir savunma sahibi oluyor savaşlarda bütün saldırıları üzerinde toplayabiliyor. Takımın diğer elemanları da bu sayede fazla hasar almamış oluyor balta ve top ile hatırı sayılır bir saldırı yapabiliyor.

RP sistemi 

RP sistemi oyundaki eşyalarımızı güçlendirmeye yarıyor etraftaki yaratıkları öldürerek veya görevleri tamamlayarak RP puanı kazanabilirsiniz benim tavsiyem arena modu ile hızlıca kazanabilirsiniz RP puanlarınızı kullanarak eşyalarınızı 5 aşamalı bir sistemle max seviyeye getirerek ekstra özellikler kazanabilirsiniz ayrıca Spell stone kullanarak eşyalarınızın niteliklerini güçlendirebilirsiniz.

Dilerseniz Sizin için hazırlamış olduğumuz videoya göz atabilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top