Bilim

Derin Uzaydan Gelen Mesajlar Kafaları Karıştırdı

Bilim adamlarının son zamanlarda derin uzaydan aldıkları mesajlar hem heyecanlandırıyor hemde korkutuyor. Derin uzaydan alınan sinyallerin ölçümünde son zamanda gelen dünya dışı sinyallerde artış gözüküyor.

Bununla birlikte bilim adamları bu konuda “Dünya dışı zeki varlıkların sinyalleri tamamen, hipotezlerle uyuşuyor. Bununla birlikte dünya dışı zeki varlıklar da gerçek oluyor.”

Sinyallerin kaynağının araştırılması ve saptanması amacıyla çalışmalara devam edilirken, Quebec Laval Üniversitesi‘nden araştırmacılar E.F. Borra ve E. Trottier ilerleyen günlerde tam raporu sunacaklarını belirttiler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top