Oyun

Dying Reborn Duyuruldu

Oasis Games bugün yaptığı bir açıklamayla PlayStation®VR, PlayStation®4 ve PlayStation®Vita platformları için yayınladıkları yeni korku temalı evden kaçış oyunu DYING: Reborn’u duyurdu. Oyunun başında kendimizi hafızamızı tamamen kaybetmiş olarak kapalı bir odada buluyoruz. İçinde bulunduğumuz ortamdan kaçmak için etrafı dikkatlice araştırmamız, ipuçlarını toplamamız ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

3D tasarımlarının gerçeğe yakınlığı dikkat çeken oyunda yer alan her eşya, ses ya da makine bir ipucuna işaret ediyor olabilir. Dolayısıyla gözümüzü kelimenin tam anlamıyla dört açmamız ve hiçbir detayı atlamamamız gerekmekte. Çözdüğümüz her bulmaca, kilidini açtığımız her kapı hafızamızdan bir parçayı daha kazanmamızı ve oyunun sırlarını keşfetmemizi sağlıyor.

DYING: Reborn Çin’in önde gelen geliştiricilerini bir çatı altında toplayan Nekcom tarafından geliştirildi. Geliştirici ekip daha önce birçok AAA konsol oyununda çalışmış, Electronic Arts ve ACTIVISION, BLIZZARD gibi önemli stüdyoların prodüksiyonlarında yer almış oldukça deneyimli bir takım.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top