İncelemeler

Dying Reborn İnceleme

Bugün sizlere daha önceden duyurusunu yapmış olduğumuz Dying Reborn oyununun incelemesini yapacağız. Oasis Games tarafından geliştirilen oyunda bolca korku unsuru yer alıyor.

Oyunun Konusuna genel olarak göz atacak olursak; Oyunun başlangıcında boş bir otel odasında hafızamızı kaybetmiş olarak uyanıyoruz. uyandığımız odadaki ip uçlarını takip ederek bulunduğumuz odadan kaçmaya çalışıyoruz. Bulmacaların mantığını anlamamız biraz zaman alsa da oyunun temposu düşmeden devam ediyor. Oyunda kayıp olan kız kardeşimizi bulmaya çalışıyoruz oyundaki bir kaç bulmacayı çözdüğümüz zaman televizyonda beliren bir görüntünün bize yardım etmesiyle birlikte ilk bölümümüz sonlanıyor. Karakterimizin televizyondaki bayanı kardeşi sanması ve onunla konuşmasının ardından açılan kapının arasındaki kız kardeşimiz tarafından yazılan mektubu bularak ilk bölümün gizemi çözüyoruz.

Toplamda 6 Bölüm olarak yayınlanan oyunda benzersiz bir korku deneyimi sizleri bekliyor.

Oyundaki müzikler ve ses efektleri de bir o kadar ürpertici bir atmosfer oluşturuyor. Eşyalar ile etkileşime geçtiğimiz zaman arka plandan gelen ses eğer boşluğunuza denk gelirse sizi korkutabiliyor.

VR desteğinin bulunduğu Dying Reborn oyununda korku ve gerilim Playstation VR ile 2 kat daha zevkli bir hale geliyor. Oyunun ayrıca Playstation Vita sürümü de bulunuyor.

Oyun Playstation Store’da 59.99 TL gibi uygun fiyatıyla korku severleri bekliyor. Buraya tıklayarak oyunu hemen satın alabilirsiniz.

Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Dying Reborn videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top