Beyazperde

En İyi 5 Game of Thrones Müzik Çalışması

Game of Thrones tema müzikleri denince akıllara gelen parçaları hepiniz biliyorsunuzdur. Bizi derinden etkileyen diziyi daha mükemmel kılan 5 tema parçasını sizler için seçtik.

  1. Stark Theme

Herkesi derinden etkileyen Stark hanesinin müziği. Kuzey’in soğuk rüzgarlarını hissettiren bir duruşu var. Hikayenin ne kadar üzücü olduğunu anlatmamıza gerek yok sanırız.

2. House Baelish

Baelish’lerin her zaman karanlık bir tarafı olmuştu. Tema müzikleri de ona göre olmuş.

3. Stannis Baratheon
Demir Tahtın gerçek varisi Stannis’in müziği. Dizi de bu adamı sevmeyeni de müziğine bayılmayanı da tanımıyoruz sanırım.

4.  Night’s Watch Müzikleri

İşte Night’s Watch’un hem amacını hemde kendini anlatan bir müzik serisi.

5. 6.Sezonun Final Müziği 7 Teması
Cersei Çılgın ateşi kullanırken çalan müzik, yeni Çılgın Kraliçe olarak adlandırılacak kişi. Herkesi derinden etkileyen sahnenin müziği sezon finali müziği sizlerle.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top