Oyun

Far Cry 5 Mi Geliyor?

Ubisoft’un en sevilen oyun serilerinden birisi Far Cry yeni oyun hazırlığına başlamıştı. Far Cry Primal ile çıkışını sürdüren seri, Far Cry 5 isimli yeni oyunu ile 26 Kasım 2017 tarihinde PS4 için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Far Cry 5 bugün GameStop’ta göründü. Ubisoft PS4 için 26 Kasım 2017 tarihinde oyunu piyasaya sürmeyi hedefliyordu. Bir kaç firma GameStop’un kendi bölgelerinde ki temsilcilikleri ile iletişime geçti ve doğruluk payını soruşturdu. GameStop bu durumu yalanlamadı ve Far Cry 5’e göz kırptı. Şimdilik Ubisoft cephesinden herhangi bir resmi bilgi elimize ulaşmasa da GameStop’un göz kırpması tüm oyuncuları olduğu gibi bizleri de heyecanlandırdı. Şimdilik Ubisoft’dan resmi bir açıklama gelene kadar Far Cry söylenti olarak kalacak ancak bilmeliyiz ki Far Cry yeni oyunu ile çok yakın zamanda karşımıza çıkacak. Bunun çok uzun süreceğini sanmıyoruz ve tüm güncellemeleri sizlerle paylaşıp bu güzel oyun serisinin devamını hep beraber oynayacağız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top