Beyazperde

Game of Thrones 7.Sezon Aegon Targaryen’le Başlayabilir

HBO’nun sürpriz üzerine sürpriz yaptığı son günlerde, yayınlanan bir Workshop planlamasında Aegon Targaryen’in geliyor olduğu izlenimi yaratıldı.

Bilindiği üzere son kitapta belirtildiği üzere “Halkın arasında yaşayan Kral” olarak anlatılan ve Wasteros’a saldırmaya başlayan Aegon Targaryen 7.sezon başında karşımıza çıkabilir. Dizinin dekorlarının ve kostümlerinin hazırlanmaya başlaması, set ekibinden sızıntıları ve söylentileri karşımıza getiriyor.

Belirtildiğine göre;
Aegon Targaryen için hazırlanan sancaklar, silahlar ve zırhlardan bahsediliyor. Böylelikle 7.sezon’da birçok savaş sahnesi göreceğimiz gibi Aegon’u da sahnede göreceğiz.

7.Sezonun kilit isimleri arasında Aegon Targaryen ve Gendry Waters bulunuyor. Gendry’nin kilit isim olmasının sebebi Valeria çeliğinin 7.sezonda büyük önem taşıyacak olması.

Bakalım Senaristler bizler için neler hazırlıyor göreceğiz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top