Beyazperde

Game of Thrones 7.Sezon Çekimleri Başladı

Game of Thrones’dan sevindirici haber sonunda geldi. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz hafta Kuzey İrlanda’da kurulan yeni sette başladı. Çekimler İzlanda ve İspanya’da devam edecek. Resmi kaynakların onayladığı haberde Kuzey İrlanda’da başlanan çekimlerden herhangi bir kare paylaşılmadı, ancak yeni oyuncular geldi.

game-of-thrones-season-7

Bununla beraber oldukça merak edilen birçok sorunun cevabı için yine 1.Bölüm oyuncularının Twitter ve Instagram hesabını insanlar deli gibi takip ediyor bildirelim dedik.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top