Beyazperde

Game of Thrones 7.Sezon’da Gendry Geri mi dönüyor?

Robert Baratheon’un piç oğlu Gendry, Game of Thrones 7.sezonda aramızda olabilir. Gendry karakterini canlandıran Joe Dempsie ile yapılan görüşme ile taşlar yerine biraz daha oturmaya başladı. Gendry’i canlandıran Joe Dempsie;

“Geri dönmek harika olurdu, Game of Thrones’u oldukça özledim. Özellikle tanrıların Demir Taht için kimi seçtiğini hiç birimiz bilemeyiz.” dedi.

Bununla beraber Benjen Stark’ın 5.sezon sonrasında Game of Thrones’a dönüş yapması Gendry’ninde dönebileceğinin sinyalini vermekte.

Demir Taht için ortada bir iddiası olacak mı?
“zellikle tanrıların Demir Taht için kimi seçtiğini hiç birimiz bilemeyiz.” açıklaması oldukça kafaları karıştırır cinsten.

Kaynak: Dijital Spy

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top