Beyazperde

Game of Thrones Konser Turu Başlıyor

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones’un efsanevi müziklerinin çalınacağı konser turuna start verildi.

Müzikal olarak başlayacak konser turu Kuzey Amerika’da 24 şehirde gerçekleşecek. Live Nation ve HBO’nun katkısıyla gerçekleşecek olan performansların ilki 20 Şubat’ta Enegery Center’da yapıldı.

Dizinin büyüleyici havasına katılmak ve konserlerde tekrar en beğendiğiniz tema çalışmalarını dinlemek için Live Nation ve HBO’yu takip edebilirsiniz. Bununla beraber geçtiğimiz yıl düzenlenen konserlere olan katılımdan daha yüksek bir katılım gerçekleşiyor. Özellikle karaborsa da bilet fiyatları uçmuş durumda. Henüz dünya turnesi olup olmayacağı belli olmayan Game of Thrones konserleri için videoyu izleyebilirsiniz;

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top