Beyazperde

Game Of Thrones Oyuncuları Mülteci Kamplarını Gezdiler

Game of Thrones oyuncuları içinde Türkiye’ninde olduğu Suriyeli mülteci kamplarını gezdiler. Sosyal sorumluluk projesi olarak Game of Thrones oyuncuları içinde Türkiye’ninde bulunduğu mülteci kamplarını gezerek Suriyeli mültecilere moral verdiler. Ciddi bir çalışma yapılırken,
Cersei Lannister – Lena Headey
Arya Stark – Maisie Williams
Davos Seaworth – Liam Cunningham
olmak üzere diğer Game of Thrones yetkilileri ve oyuncuları ekibi olarak Yunanistan’da bulunan ve Türkiye’de bulunan kampları dolaştılar. Kara Tepe mülteci kampında göz yaşlarını tutamayan Lena Headey ise savaşın aslında ne kadar acı olduğunu bir defa daha gözler önüne seriyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top