Beyazperde

Game of Thrones’un Yıldızına Göre 7. Sezon Efsane Olacak

Emilia Clarke yani ”Daenerys Targaryen” çekimlerin neredeyse tamam olduğundan instagram hesabından paylaştığı videonun altındaki açıklama kısmında bahsetti.7. sezonun bu yılın sonuna doğru çıkacağı 2016’da duyurulmuştu.

Paylaştığı video ise 3 Şubat gününe ait.Emilia Clakre  7. sezonun akıllara zarar bir sezon olacağından emin gibi.

7. Sezon’un sondan 2. sezon olacağı tahmin ediliyor.Normalden daha geç yayınlanmaya başlanacağını belirtelim.Neden derseniz çünkü ”Winter is Coming”.

7. sezon için heyecanlı olan sadece Emilia Clarke değil.Arya Stark yani aktris Maisie Williams’da 7. sezonun çok iyi olacağından emin .Aslına bakarsanız kendi karakterinin hayatta kalıp kalmayacağını o da bilmiyor.

Dizinin her sezon üstüne koyarak ilerlediği ve izleyiciyi merak içinde bırakan yapısı milyonları diziye kitliyor.En sevdiğimiz ve ”bu ölmez abi baksana başrol” dediğimiz halde defalarca bizleri ters köşeye yatırması diziyi izlenesi hale getiren başka bir yönü.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top