Mobil

Google Play İndirimleri Başladı

Yaz geldi indirimsiz olmaz tabi Steam yaz indirimleri başladı fakat pek tat vermedi. Google Play indirimleri de Steam’dan geri kalmadı ve yaz indirimlerine başladı.

İndirimler sadece market içinde geçerli değil ayrıca uygulama içi satın almalarda da geçerli. İndirimler ilk önce belirli kategorilerde başladı daha sonra bütün oyun ve uygulamalarda devam etti.

Oyun, Kitap ve Müzik kategorileri 6 Temmuza kadar devam edecek. Filmler ve diziler ise 13 Temmuza kadar geçerli Oyun kategorilerinde %80’e varan indirimler mevcut.

Kitaplar ise %50 civarında indirimlere sahip. Google Play Music aboneleri için bu indirimlerde 4 ay kullanım süresi hediye Google Play Music servisini denemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat.

Denemek  istediğiniz fakat pahalı gelen oyunları bu indirimler ile birlikte alabilirsiniz. Bu indirimlerde en çok satan ürünler ise dergi ve gazete abonelikleri 1 yıllık abonelik planları %50 indirim ile sunuluyor.

Sizde bu yaz indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız 13 Temmuz tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top