Mobil

Google Play Müzik’te Yayın Radyosu

İlk olarak Samsung kullanıcıları için olan özellik şimdi tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. İlk olarak Samsung kullanıcıları için çıktığında ne Samsung ne de Google resmi bir açıklama yapmamıştı.

Google, herkesin beğenisine sunmadan önce “Samsung’la yaptığımız küresel ortaklığın bir parçası  olarak Samsung kullanıcılarından erken erişim programı aracılığıyla yeni özellik hakkında geri bildirim aldık. Yanıt harika olmuş ve şimdi denemenizi bekleyemeyiz!” topluyoruz demişti.

Yayın Radyosu 'dan Bir Görüntü

Yayın Radyosu

Yayın Radyosu ‘nu Bulamıyorum

Şimdi tüm kullanıcılara sunulan bu özelliği kullanabilmeniz için Google Play Müzikleri güncellemeniz gerekiyor. Ardından yeni şarkılar keşfetmeye başlayabilirsiniz. Gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz. Haberdar olmak için bizi beğenmeyi unutmayın.

 İlginizi Çekebilir: Google Play Filmler’e 4K HDR Desteği!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top