Teknoloji

Google’dan Aziz Patrick Günü İçin Star Wars’lı Doodle

Özel günler için birbirinden güzel animasyonlu Doodle üreten Google, bu sefer Aziz Patrick günü için Star Wars göndermeli bir Doodle üretti.

Her yıl 17 Mart tarihinde kutlanan ve İrlandalıların ulusal günü olan Aziz Patrick günü için Google bu yılda bir Doodle üretti. Üretilen Doodle’da UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan mistik adada 12. yüzyıla kadar bir ortaçağ manastırı bulunuyor.  600 adımda çıkılan bu manastırda Star Wars: The Force Awakens final sahnesi çekilmişti.

Bu yıl Google’da Star Wars göndermesi yaparak Aziz Patrick günü için böyle bir Doodle hazırlamış bulunuyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top