Manset

Hatay ‘da Mobil Veri Koptu!

Dün öğleden beri Hatay’da mobil veri sorunu yaşanıyordu. Şimdilik düzelmiş gibi görünüyor ama operatörler sorunun çözümü için çalışmalarına devam ettiğini söylüyorlar.

Hatay ‘da Sorunun Nedeni:

Asıl dikkat çeken taraf, kullanıcılara hiç bir bilgi verilmemesi. Tüm operatörlerde bir sorun yaşanıyor ama sorunun nedeni açıklan(a)mıyor. Pek olmasa da elektrik ve normal internet kesintileri olduğunu da belirtelim. Bilgi almak için 2 operatörü biraz sıkıştırmaya çalıştık ama “sorunun çözümü ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir” dışında cevap alamadık. Biraz daha sıkıştırdığımızda ise cevap vermediler. Sır gibi korunan sorunun altında ne çıkacağını merak ediyoruz. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bir güncelleme olursa bu sayfadan paylaşacağız.

Güncelleme: Hatay’da Mobil Veri sıkıntısı 14 Temmuz akşamından itibaren yeniden baş gösterdi. Şu anda devam ediyor. Operatörler henüz nedenini açıklamadı.

İlginizi Çekebilir: Türkiye’nin İnternet Hızı Sıralaması Açıklandı

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top