İncelemeler

HEX: Shards of Fate – Chronicles of Entrath’ın 2. Bölümü Yayınlanıyor

Gameforge’un popüler oyunu HEX: Shards of Fate için yeni güncelleme geliyor.

Ücretsiz kart oyunları içerisinde artık bir fenomen haline gelmiş oyunun, yeni güncellemesiyle beraber oyuna gelen;

-Yeni sınıf
-Paralı Askerler
-Denizcilik Görevleri
-Yeni üst seviye sınırı 

oldukça ilgi çekici görünüyor.

hex_campaign_jungle_battleboard

Yeni eklenen “Avcı” sınıfı uzak ve yakın dövüş yeteneklerini aynı anda kullanması ve bununla beraber hayvanları kullanabilmesiyle beraber oldukça güçlü olacak gibi gözüküyor.

PVE mücadelesinde paralı askerleri kullanabiliyorsunuz.

Paralı asker olarak eklenen özel desteler PVE mücadelelerinde yanınızda olacak. Özel yetenekleri bulunan paralı askerlerle beraber daha eğlenceli karşılaşmalar yapabileceksiniz.

Denizcilik görevlerinde “Kaptan Olma” keyfi.

HEX: Shards of Fate – Chronicles of Entrath’ın 2.bölümünde denizcilik görevleri öne çıkan yeni bir durum.  Gemi kaptanı olarak oldukça eğlenceli zaman geçireceğinizden eminiz. Bununla beraber oyun esnasında gemi değerini de yükseltmek için geliştirme görevleri ve ödüllerine sahip olacaksınız.

Oyunun seviye sınırıda 15 olmuş durumda. Böylelikle artık daha yüksek seviyeye çıkıp sınıfların yeni yeteneklerini açabilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top