Oyun

Horizon: Zero Dawn İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı.

Bu yıl belki de en çok beklenen playstation oyunu olan Horizon: Zero Dawn’ın yeni bir fragmanı yayınlandı aslında televizyonlar için çıkarılmış reklamın daha uzun hali diyebiliriz.

Bu Fragman ile birlikte o etkileyici grafikleri tekrar görmüş olduk. Aksiyon dolu kabile savaşları, Vahşi hayvanlar ile yapılan hayatta kalma mücadeleler oyundaki tempoyu hiç düşürmüyor.

Oyunun grafikleri ise adeta bir görsel şölen olması ve teknolojiler ile donatılması oyunun bütün ilgileri üzerine çekmesini sağlıyor. Fragman Playstation Resmi Youtube kanalında paylaşıldı. Horizon : Zero Dawn Playstation’a özel olarak Amerika’da  28 Şubat 2017’de Avrupa oyuncularına ise 1 Mart 2017’de çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunu Playstation Store üzerinden ön sipariş ile alabilirsiniz. Ön sipariş verirseniz Özel  Nora Kabile  paketine sahip olabilirsiniz. Paket içeriği ise : 1 adet uzun nora yayı , 1 adet Gözcü nora kıyafeti ve  Makine tuzakları teçhizatına sahip olabilirsiniz.

Şimdi sizi fragman ile baş başa bırakalım iyi seyirler dilerim.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top