Oyun

İngiltere’de Resident Evil 7 Birinci Sırada

Resindet Evil 7 : Biohazard 24 Ocak’ta çıkışını yapmıştı.Aylar öncesinden çıkmış olan videoları ve demosu ile severleri merak içinde bırakan Capcom en azından İngiltere’deki satış istatistiğine göre beklentileri karşılaş gibi gözüküyor.Capcom bu başarıyı oyunun çıktığı ilk haftadan yakaladı.Satış rakamları ile Resident Evil oyun serisi tarihindeki best seller etiketini 3. kez kazanmış oldu.

Çoğu zaman olduğu gibi Grand Theft Auto 5 listede ve 2. sırada yer alıyor.Onun arkasında ise  Square Enix’in oyunu olan Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue 4. sırada ise FIFA 17 var.

Call of Duty’nin oyun çıkmadan yerin dibine sokulan ama çıkışıyla beraber oyuncuları şaşırtan oyunu Infinite Warfare ise 5. sıraya geriledi.6. sırada olan Rocket League yerini korurken Yakuza 0 8. sıradan giriş yaptı.Ubisoft’un oyunu Steep ise 10. sırada.Ayrıntılı sıralama aşağıda yer almaktadır.

  1. Resident Evil 7: Biohazard
  2. Grand Theft Auto V
  3. Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter
  4. FIFA 17
  5. Call of Duty: Infinite Warfare
  6. Rocket League
  7. Battlefield 1
  8. Yakuza 0
  9. Watch Dogs 2
  10. Steep
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top