Beyazperde

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı’nın Yeni Fragmanı Yayınlandı

İlk filminden bu yana inanılmaz bir ilgi gören Karayip Korsanları’nın devam filmi niteliğinde olan beşinci filmi Salazar’ın İntikamı’dan yeni bir fragman geldi.

Sevimli korsan Jack Sparrow’un bu sefer başına gelenler herkesi şok edecek cinsten. Will Turner karakterinin tekrar filme katılıyor olması elbette sevenleri oldukça mutlu etmiş halde. Uçan Hollandalı’nın kaptanı olan William Turner denizlerde bozulan düzeni sağlamaya dönecek. Kaptan Salazar rolünde karşımıza gelecek oyuncuysa 007 Skyfall’dan tanıdığımız İspanyol oyuncu Javier Bardem. Geoffrey Rush, Johnny Depp, Orlando Bloom gibi oyuncuları baş rolde göreceğimiz filmin fragmanı sizlerle;

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top