Teknoloji

Karşınızda LG G6 Modeli

Lg firmasının yeni G modeli G6 uzun zamandır merak konusu olmuştu nasıl bir tasarıma sahip olacak ? acaba g5 gibi çıkarılıp takılabilen bir yapı da mı olacak tarzında bir sürü sorular vardı  İnternet üzerinde.

Daha sonra LG firmasının yeni G6 modelinin görüntüleri gün yüzüne çıktı . G5 modelindeki gibi bir söküp takılabilen bir yapı kullanılmadığını görüyoruz. Bunun yerine G5 modelinin daha düz ve ince modeline benzer bir G6 tasarımı olduğunu görüyoruz.

Çıkış tarihi ise 2017 yılının nisan ayı içerisinde tanıtılması planlanıyor. Nisan ayı telefon sektörü için yorucu geçeceğe benziyor.

Fiyat olarak ise tahmin edilen $650 civarı piyasalarda olacak. G6 modelinde Oled ekran kullanılacak artık yüksek segment telefonlarda tercih edilen bir ekran olarak önümüze çıkıyor oled teknolojisi.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: LG Q6 - Teknik Özellikler, Detaylı Fotoğraflar ve Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top