Beyazperde

Last Jedi Filminde Yoda’yı Görebiliriz

Kuklacı Frank Oz, Variety’e verdiği demeçte kafaları karıştırdı. Bildiğiniz üzere Yoda karakterini yapan ve canlandıran Frank Oz geçtiğimiz haftalarda Star Wars Last Jedi için bir görüşme gerçekleştirdi.

Kendisine yöneltilen birçok soru karşısında “gizlilik anlaşmasından” dolayı sessiz kalan Frank Oz’a yapması istenen karakter için “ismi, rütbesi ve seri numarası” verilmiş. Gizlilik anlaşmasını ihlal etmemesi için susan Oz;

“Yoda’yı çok sevdiğini ve Yoda hakkında konuşmak istediğini ancak sadece yapımcıların bu konuda konuşmasına izin verildiğinde konuşabileceğini” belirtiyor. Bununla beraber Yoda’nın Last Jedi filminde görülme ihtimalininde hayli yüksek olduğu ortaya çıkıyor. Elbette bunu sadece Oz’un röportajından değil, beraberinde gelen dedikodulardan çıkartmak mümkün. Luke’un kendi ustaları olan Obi-Wan ve Yoda’yla ruhsal bir iletişim kurduğu bunun sonucunda Rey’i eğiteceği en çok konuşulanlar içinde. Birçok komplo teorisine göre Kylo Ren faciasından dolayı Luke Rey’i eğitmeye çok istekli olmayacak. Yoda’nın yönlendirmesi sonucu Luke’un Rey’i eğiteceği belirtiliyor.

Elbette Star Wars teorileri çok fazla olmasıyla beraber Yoda’yı Last Jedi filminde görmek herkesi mutlu edecektir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top