Manset

Maaşlı Pokemon Go Oynayacak Eleman Arıyorlar

Maaşlı Pokemon Go oynayacak eleman arıyorlar. Evet oldukça ilginç bir iş ilanı yayınlandı. Singapurlu Funzing firması sosyal pazarlama işiyle uğraşıyor ve oldukça ilginç bir viral çalışmaya imza attılar. Maaş karşılığında tek yeteneği “Pokemon Go” oynamak olan elemanlar arıyorlar. Firmaya girecek eleman sadece sokak sokak gezip Pokemon avlayacak. Dünya çapında ilk Pokemon Go iş ilanı olabilecek bu çalışmaya ise ilgi oldukça yüksek.

İlan metninde ise şu yazılmış;

“Dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go ile bir maceraya hazırsanız sizi istiyoruz. Şirketimize en iyi derecede Pokemon Go oynayan bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Eğer bu iş için uygunsanız bize mesaj bırakın. Seçilen adaylar işe alınacak ve Pokemon Go’yu ücret alarak oynayacak”

Herkes ilanı viral reklam olarak değerlendirirken, ilana ilgi ise oldukça yüksekmiş. Ne diyelim belki Türkiye’de de benzer ilanları yakında görürüz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top