Oyun

Mass Effect: Andromeda Bekleneni Veremedi

Mass Effect serisinin büyük umutlarla beklenen yeni oyunu Mass Effect: Andromeda oyuncuları büyük hayal kırıklığına uğratıyor.

Oyun dünyasının kült oyunları arasına giren Mass Effect, serinin en kötü oyununu çıkartmış olabilir. Yurt dışında şu ana kadar birçok oyuncu tarafından negatif puanlar verilen oyunun hayal kırıklarından ibaret olduğu belirtiliyor. ABD’de 60 dolara satılan oyunu oynayan kullanıcılar bir türlü fiyat-performans ilişkisi kuramamışlar.

Aslında oyunun bu denli kötü ilan edilmesinin en büyük sebebi;

Mass Effect 3’ten eski duruşu. ME3’te oyun kullanıcılara daha kolay ulaşıyor ve hikayeye bağlıyordu, anlaşıldığı kadarıyla oyuncular Mass Effect: Andromeda’da bunu bulamamışlar. Oyunun daha çok Interstellar filmine benzediğini belirten oyuncular, ayrıca bu acıklı hikayenin daha sonra ciddi şekilde koptuğunu belirtiyorlar.

ME3’ün ardından böyle bir oyunun gelmesi gerçekten herkesi ciddi derecede üzmüş gibi görünüyor.

Esas soru sizler oyunu nasıl buldunuz?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top