Konsol

Mass Effect Andromeda’yı Erkenden Oynamak İster misiniz ?

Bildiğiniz üzere EA Games firmasının EA Access adlı uygulaması Xbox one platformunda aylık belli bir ödeyerek EA Access havuzunda bulunan bütün oyunları ve EA Games tarafından çıkacak olan oyunları ise erkenden oynama fırsatı sunuyor.

Mass Effect Andromeda için ise EA Access tarihi belli oldu. Oyunu 16 Mart Tarihinden başlayarak erkenden deneme fırsatını yakalayacaksınız tabi EA Access Abonesi iseniz.

Oyunun 10 Saatlik hikaye kısmını ilk defa EA Access kullanıcıları oynama fırsatına sahip olacaklar ayrıca çok oyuncu modu da açık olacak. Oyunu oynarken Bazı kısıtlamalar olacak çünkü size 10 saatlik bir deneme süresi verilecek bu sayede oyunu mekaniğini kavrama zamanınız olacak.

Oyunun tam çıkış tarihi ise 21-23 Mart’ta Amerika ve Avrupa kıtalarında satışa çıkmış olacak.  EA Access almak isterseniz Ayda 12 TL’ye sizde abone olabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top