Gündem

Mercedes-Benz Araçlarını Geri Çağırıyor.

Almanya’nın bir numaralı otomobil markası Mercedes-Benz araçlarının marş motorlarındaki bir arıza nedeniyle  2017 model C-Class, E-Class, CLA-Class, GLA ve GLC-Class modellerinin geri çağırılması planlanıyor.

Toplam 1 Milyona yakın araç geri çağırılacak. Hata ilk seferde çalışmayan aracın ikinci seferde denenmesi halinde başlıyor marş motoru ilk seferinde motoru çalıştırmıyor  ikinci seferinde ise marş motoru fazla ısınarak alev alıyor. Su ana kadar henüz bir can kaybı yaşanmaması ise büyük bir şans .

Bu hata tamamen kalite kontrol görevlilerinin işini iyi yapmamasından kaynaklanıyor. yüksek fiyatlar ödeyerek aldığınız otomobilin bir anda alev alması hiç kabul edilebilir bir şey değil üstelik bunu yapan arabanın Mercedes-Benz olması.

Umarım hiç bir can kaybı yaşanmadan bütün araç toplanır. Olabilecek en büyük bir olayda Mercedes-Benz markası zor günler yaşayabilir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top