Manset

Microsoft Office iOS’ta Parmakla Çizimi Destekliyor

Microsoft iOS işletim sistemine özel olarak geliştirilen Microsoft Office programı için elle çizim desteği getiriyor. iPad Pro ve Apple Pencil sayesinde özel donanımlarla çizim yapılabilirken, şimdi iOS işletim sistemlerinde Microsoft Office, Apple Pencil gibi kalemler ve parmak ile çizimler direk uygulamalar üzerinde yapılacak.

Çizim sekmesinde özel araçlar sunan Microsoft, kullanıcılara pek çok imkan sunuyor. Silme, çizme, renklendirme vs. gibi bütün kitleri içinde bulunduran güncelleme sayesinde Microsoft Office’de istediğinizi yapabileceksiniz artık.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top