Oyun

Moba Gigantic’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Moba türünde geliştirilmiş olan Gigantic ilk kez 2014 yılında duyurulmuştu. Daha önce görmediğimiz mekaniklere sahip olan Gigantiv 5v5 arena yapısına sahip ve arenada oldukça ilginç yaratıklarla birlikte oynama şansınız bulunuyor.

Yayıncı firma  Perfect World, Gigantic’in Pc ve Xbox One’da 21 Temmuz’da yayınlanacağını duyurdu. Pc platformunda Arc,Windows 10 ve Steam aracılığı ile oynayabileceksiniz.

Dahası da var! Oyuncular hemen Arc platformundan açık betada bulunan Gigantic’i test edebilirler. Eğer daha önce oyunu hiç oynamadıysanız Buraya tıklayarak keyfini çıkarabilirsiniz.

Unutmadan söyleyelim Gigantic’in açık betadaki son ayını kutlamak için muhteşem bonus hediyeleriniz sizleri bekliyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top