İncelemeler

Mobile Legends İncelemesi

Bugün sizlere uzun zamandır oynadığım mobil moba oyunu Mobile Legends oyununu detaylı bir şekilde açıklayacağım.
Öncelikle oyun PC platformundaki moba oyunlarından daha kolay ve daha zevkli.

Arayüz kullanımı basit bir şekilde yerleştirilmiş. oyun oynanış bakımından League of Legends oyunun haritasının neredeyse aynısı. Ejder ve Baron yerlerinden tutun orman içindeki canavarlara kadar hepsi aynı tek fark canavarların farklı olması.

Oyun Başlamak işe çok basit “Hızlı Eşleştirme” ile kolayca oyuna başlayabilirsiniz.  Oyunu bulma hızı ise çok hızlı , oyunu bir çok milletten insanlar ile birlikte oynuyoruz büyük çoğunluğunu Türkler oluşturuyor.

Tabi hemen aklınıza Türk oyuncularının hakaret,küfür vb gibi hareketleri ile oyunu baltalaması aklınıza gelecek, oynadığım süre içerisinde böyle durumlar ile karşılaşmadım.

Oyunda ayrıca Türkçe dil desteği mevcut tabi bazı yerleri İngilizce bu durumda zamanla güncelemeler ile düzeltilecektir.

Oyunda eşya alma sistemi ise aşırı kolay ekranınızın sağ üst köşesine 2 adet karakterinize uygun olarak eşyalar bulunuyor , bunlar para durumunuza göre sağ üst köşede beliriyor size de sadece size uygun olan eşyayı seçmek kalıyor.

Oyundaki karakter çeşitliği şu an biraz kısıtlı durumda maç sonu kazandığınız oyun paraları ile yeni karakterler açabiliyorsunuz ya da biriktirmek istemez ve hemen karakter açmak için ise oyun içinde gerçek para ile satın alınan para sayesinde istediğiniz karaktere hemen sahip olabilirsiniz. Oyun parası ile ise karakterinize ait kostümleri alarak karakterinizin görünümünü değiştirebilirsiniz.

League of Legends oyunundaki rün sistemi ise oyuna dahil edilmiş yine karakterinize uygun olan bir düzeni seçerek karakterinize daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bu düzenleri oyunda açtığınız sandıklardan elde ettiğiniz malzemeler ile geliştirebilirsiniz bu sayede karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

Oyun sonunda istatisliklerinizi  görebileceğin bir ekran ile karşılaşıyorsunuz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top