Oyun

Netmarble’dan Dövüş Oyunu Seven Knights’a Özel Etkinlik

Seven Knights, 2D dövüş oyunu GUILTY GEAR Xrd ile yaptığı iş birliği şerefine düzenlediği etkinlikler ile birlikte GUILTY GEAR Xrd’den uyarlanan yeni karakterleri de oyun severlerin beğenisine sunuyor

Netmarble Games’in sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, ünlü Japon oyun şirketi Arc System Works’ün ürettiği 2D dövüş oyunu GUILTY GEAR Xrd (GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR-) ile yaptığı iş birliğine özel bir etkinlik düzenliyor. 11 Ağustos’a kadar sürecek etkinlikle Seven Knights, GUILTY GEAR Xrd oyunundan esinlenerek yaratılan beş yeni karakteri oyuncularıyla buluşturuyor.

GUILTY GEAR ile bir araya gelerek farklı bir maceranın kapılarını aralayan Seven Knights, Sol Badguy, Ky Kiske, Ramlethal Valentine, Jam Kuradoberi ve Jack-O’ isimli beş GUILTY GEAR Xrd karakterini oyuna ekliyor. GUILTY GEAR serisinin son üyesi olan GUILTY GEAR Xrd, sahip olduğu güçlü oyun karakterleriyle yirmi yıldır aksiyon oyun dünyasının öncüsü kabul ediliyor. Orijinal GUILTY GEAR serisindeki tasarımlarını koruyan karakterler, Seven Knights’ın kendine has özelliklerini de ediniyor.

Seven Knights ayrıca GUILTY GEAR ile iş birliğinin şerefine, 28 Temmuz’dan 11 Ağustos’a kadar bir etkinlik de düzenliyor. Üçten fazla GUILTY GEAR karakteri elde eden Seven Knights oyuncularına 4 Yıldız Element Seçici hediye edilirken, karakterini 6 Yıldız +5’e ulaştıranlara 6 Yıldız Eşya Seçici veriliyor. Seven Knights, 31 Temmuz’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncularına Yedi Şövalye Seçici armağan ediyor.

Seven Knights, Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

  • Google Play Store:

http://buff.ac/4cIw

  • App Store:

http://buff.ac/4cIv

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top