Teknoloji

Note 7 Telefonların GSM Bağlantısı Kesilecek

Samsung, iade edilmeyen Note 7’leri toplamak için farklı bir yöntem deneyecek. Telefonlarını iade etmeyen Samsung Galaxy Note 7 telefonların GSM bağlantıları kesilecek. Tüm dünyada ciddi derecede hala kullanılma sayısı bulunan ve iade edilmeyen Note 7’leri geri almak isteyen Samsung, telefonların mobil ağ servisini keserek telefonları toplayabileceğini düşünüyor. Pilot uygulama bölgesi olarak seçilen Yeni Zellanda’da 18 Kasım tarihi itibariyle, telefonların GSM bağlantıları kesilmeye başlanacak.

Note 7 telefonların iadesinin bir şekilde sağlanacağını düşünen Samsung için hayat gerçekten şu sıralar oldukça zor gibi duruyor. İnsanlar yaralanmadan telefonlarını tamamen toplamak isteyen firma 18 Kasım’ın ardından bütün dünyada yavaş yavaş Note 7 telefonların GSM bağlantısını kesecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top