Oyun

Out of The Box İncelemesi

Nuclear Tales firmasının geliştirdiği Out of The Box oyunu steam greenlight platformunda demo olarak mevcut durumda. Bizlerde  sizlere eğlenceli ,çıtır çerezlik , zaman geçirmeye birebir oyunların incelemesini yapalım dedik ve ilk konuğumuz “Out of The Box ” oldu.

Oyunda bir gece kulübünde çalışıyoruz daha doğrusu demo da gece kulübüne iş aramaya gidiyoruz bir kaç diyalogdan sonra işe alınıyoruz. kulüpte bodyguard olarak çalışıyoruz ve   bize verilen çeşitli görevleri yerine getiriyoruz.

Can Yüreklinin eğlenceli anlatımı ile oyun 2 kat daha zevkli hale geliyor. Oyunun grafikleri çizgi filmlerini aratmıyor.

Oyuna genel olarak bakacak olursak ;

Oynayışı gayet zevkli ve eğlenceli boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir oyun ufak boyutu ile kolayca indirilebilir bir yapıda. Oyundaki amacımız kulübe giriş çıkışı denetlemek , kimlik sormak, çıkan kavgaları yatıştırmak gibi klasik kulüplerdeki olayları temel alıyor diyebiliriz.

Oyun şuan steam greenlight’ta demo olarak bulunuyor çıkış tarihi ise belli değil.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top