Oyun

PC Dualshock Kablosuz Özelliği Başladı

PS Now’un çıkmasıyla beraber PC için Dualshock kablosuz özelliği devri başlamış oldu. Playstation oyunlarını PC’de oynayabilir hale gelmek oldukça eğlenceli. Dualshock 4 ile oyun oynarken kablosuz bir oyun keyfi yaşamak istiyorsanız Dualshock kablosuz adaptör çıktı.

Steam üzerinden PS Now’un çıkmasının ardından oyunları oynayabilmek için gerekli olan Dualshock 4 cihazına ihtiyaç var. Elbette bu cihazla beraber kablosuz olarak oyunları oynamak istiyorsanız eğer Dualshock 4 USB kablasuz adaptör sayesinde oyun kumandınızı Bluetooth özelliği ile, PC veya MacOS işletim sistemine bağlayabiliyorsunuz.

Elbette bu ürünü ekstra olarak satın almanız gerekiyor. Ancak Eğlenceli bir PS keyfi yaşamak istiyorsanız yapacak çok bir şey yok gibi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top