Konsol

Playstation Now Sadece PS4 ve PC Platformunu Desteleyecek.

Sony’nin bir çok oyununun bulunduğu Playstation Now servisi Sony’nin destekli televizyonlarında , Playstation 3, Playstation Vita , Sony Blu-ray ve  Samsung Televizyonlarda hizmet vermeye başlamıştı.

Sony yaptığı açıklamada bundan sonra sadece Playstation 4 ve PC için geçerli olacağını açıkladı.  15 ağustos 2017 tarihinde yukarıda yazdığımız sistemlerden tamamen kalkacak ve ayrıca 1 Nisan tarihinden sonra Sony Bravia (2016) Televizyonlarının desteği ise sona erecek.

Sony’nin aldığı bu kararı şöyle açıklıyor: Aldığımız bu karar kullanıcı deneyiminin artırılmasında bir ön adım niteliğinde olduğunu belirtelim.

Playstatio Now hizmetinin Vita’dan çekilmesi PS Vita’nın ipi çekilebilir.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top