Teknoloji

Playstation Oyunlarını Pc’de Oynayabileceksiniz

Sony, daha önce Playstation’ı Pc platformuna taşıyacağını duyurmuştu. Özellikle Pc oyuncularına Playstation oyunlarını oynama şansı sunan bu yenilik(Ps Now) ile Pc oyuncuları istedikleri tüm oyunları oynayabilecekler. Yapılan açıklama ile çok yakında Ps Now’ın Avrupa’da başlayacağı duyuruldu.

PC platformunda oynayabileceğimiz Ps oyunları arasında; Uncharted, God of War, and Ratchet & Clank franchises, ,The Last of Us ve Journey gibi oyunlar bulunuyor. Ps Now adı ile çıkış yapacak olan bu teknoloji sayesinde 400’den fazla Ps oyunu oynayabileceksiniz.

Sony  ayrıca yeni DualShock 4 USB Wireless’ı da duyurdu. Pc ve Mac ile bağlantı kurarak DualShock 4 controllerları ile oyun oynayabileceksiniz. 25 dolardan satışa sunulan yeni Wireless ile hayat çok daha güzel olacak.

29055258292_cdc0954b4e_z

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top