Mobil

Pokemon GO için Dev Güncelleme

 

Dünyayı kasıp kavuran pokemon oyunu Pokemon GO tarihinin en büyük güncellemesini alıyor. Popülerliğini kısa bir süre önce kaybeden uygulama eski tahtını geri kazanmak istiyor.

Niantic kaybettiği oyuncularını geri kazanmak için bütün gücü ile yeni güncellemesi üzerinde çalıştığını belirtti. Yeni güncelleme ile birlikte yeni Raid sistemi, yeni pokemonlar  ve GYM düzenlemeleri göreceğiz.

GYM düzenlemeleri ise GYM’lere sadece bir tür pokemon koyabileceksiniz. Yani bir adet pikaçu koyabileceksiniz GYM girdiğinizi zaman 10 tane pikaçu göremeyeceksiniz. GYM noktasında bekletilen ve savaşmayan  pokemonlar belli bir CP kaybına uğrayacak tabi bu sadece geçici olacak.

Ayrıca yeni bir sürü boss oyuna eklenecek. Oyunun güncellemesi birden olmayacak bütün bu özellikleri sıra sıra getirecek ilk güncellemesi önümüzdeki hafta başlayacak ve güncellemeler birer birer yayınlanacak.

Bakalım Niantic kaybettiği koltuğunu tekrardan kazanabilecek mi oyunun en büyük sorunu oyundaki hilelin fazla olmasıydı umarım yeni güncelleme ile bu hile sorunu da ortadan kalkar.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top