Konsol

PS Plus Kullanıcıları Drawn to Death’i Ücretsiz Oynayacaklar

4 Nisan 2017’de piyasaya sürülecek Drawn to Death PS Plus kullanıcılarını sevindirecek. Playstation 4’e özel yapılan Drawn to Death oyunu, PS Plus’ın indirime girmesiyle beraber konsol tutkunlarını sevindiren bir açıklama da bulundu.

PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılar PS4 için ücretsiz oyunlar kısmında Dawn to Death’i görebilecekler. Karakalem karakterlerle oldukça vahşi bir dünyaya adım atacağınız oyunda dört adet ana karakter bulunuyor. Bu dört karakterle bölgeleri ele geçirmeye çalışarak ilerliyorsunuz. Playstation 4’te sizleri oldukça eğlendirecek olan bu oyunu ücretsiz oynamanız için mutlaka PS Plus üyeliği gerektiğini unutmayın. Drawn to Death çıkış tarihine kadar PS Plus üyeliklerinin fiyatı ne olunur bilinmez ancak kaçırılmaması gereken bir oyun olduğunu belirtmekte fayda var.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top